Teslimat Koşulları

.  CERCEVELİ.COM (Erdinç Duman İletişim ve Satış Tic Ltd. Şti.) öncelikli olarak , müşteriden aldığı siparişlerini olduğunca hızlı ve ürünlerinin zarar görmeyeceği şekilde paketlenmiş olarak teslim etmek istemektedir. Bunun için elinden geleni yapacaktır.
. Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en  geç 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin şirket merkezine  uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Fakat mücbir sebep ve olağanüstü durumlar nedeniyle kargo teslimatlarında bizden kaynaklanmayan ve istenmeyen sebeplerden dolayı  gecikme yaşanabilir. 

. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün           sayfalarında belirtilmiştir. Yinede ayrıca müşteri diğer iletişim kanalları üzerinden bilgilendirilebilir.

.  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Üye olmayan müşterilerimize verdiği bilgiler doğrultusunda ulaşılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

.  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından teslim edilecektir. 

.  Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

.  CERCEVELİ.COM Erdinç Duman İletişim ve Satış Tic. Ltd Şti. ne ait bütün lisansları alınmış, on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

.  Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün, eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 15 (onbeş) gün bekeleme süresi vardır.  Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.