Müşteri Hizmetleri

 

                                                                                        Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.
Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz veya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz ve info@cerceveli.com adresini de kullanabilirsiniz.

İletişim ve whatsapp .. 0 542 4097707        0 212 4870542 

                                           info@cerceveli.com     cerceveli.com@gmail.com

                   

                                                                                               BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ               

Cerceveli.com fotoğraf baskısında yeterli ekip,ekipman ve tecrübeye sahipmi dir?Cerceveli.com'un arkasında, bilgi ve tecrübe birikimi 30 yıldan daha fazla olan ekip vardır ve ekipman olarak her tür donanıma sahiptir. Fotoğraf baskılarınız ustaların gözetiminde ve kontrollerinde hazırlanmaktadır.

Fotoğraf baskılarınız nasıl bir sistemle ve hangi tür kağıtlara yapılmaktadır ? Fotoğraf baskılarımız, fujifilm minilab baskı sistemlerinde (eskisi gibi, fotoğrafların baskı şeklinin, labaratuar tekniğine dönüşmüş hali ) ile yapılmaktadır. Kullandığımız kağıtlar fujifilm marka olup, tamamen karanlık ortamda baskı makinalarında ilerleyerek ve fotoğraf kimyasallarından geçerek fotoğrafa dönüşmektedir. Marka olarak fujifilm marka kağıt ve kimyasallar kullanılmaktadır.

Gönderdiğimiz fotoğraflara renk ayarı yapılmakta mı ? Kesinlikle fotoğraflarınızın her birine itinalı renk-kadraj-netlik-ayarları yapılmakta olup, olabilecek en güzel  renklerle baskılarınız yapılır. Aslında telefonunuzun ekranında fotoğrafların renkleri, çok canlı görünmekte . Fakat baskıya aktarıldığında ustalık isteyen renk ayarı yapılması gerekmekte. İşte bu noktada profesyonellik gerekmekte. Cerceveli.com size kaliteli fotoğrafı garantisini vermektedir.

Siparişlerim ne zaman elime geçer? Siparişleriniz 1 ila 3 gün içinde kargoya verilir. Bazı durumlarda aynı günde kargoya verilebilmektedir.. Teslim süresi  mesafeye göre değişmekte olup 1 ila 3 gündür. Extra durumlarda gecikme olasılığı kargo firmasına ve yol şartlarına göre değişkenlik gösterebilir..  Çalıştığımız kargo firmaları Türkiyenin her noktasına ulaşmaktadır. 

Ödemelerim güvenli bir ortamda mı gerçekleşmektedir?  Sitemiz baştan aşağı güvenliklidir. SSL sertifakalı sanal post sistemi ile kredi kartı alışverişlerinizi yaparsınız.Sitemizin güvenli olduğunu, arama kısmındaki kilit işaretinden anlayabilirsiniz. Ödemelerinizde 3D ödeme sistemi ile ve BBDK tarafından izinli  kurumlarla yapılmaktadır. Havale ile tamamlanan alışverişeriniz de 2 işgünü içinde tutarın yatırılması gerekmektedir, aksi takdirde siparişiniz iptal edilir. 

Fotoğraflarım, sistemden ne zaman silinmektedir ?  Fotoğraflarınız size teslim edildikten kısa süre ( 1 ila 15 gün) içinde silinmektedir.

SİPARİŞ VE KARGO: Sipariş sonrasında mailinize TS..... ile başlayan bir sipariş kodu gönderilir. Bu kod ile siparişlerinizi sistemimizde takip edebilirsiniz. Ürünleriniz 1 ila 3 işgünü içinde kargoya verilir ve sonrasında 1 ile 3 gün içinde de teslimat yapılır. Paketlemeler ürünlerinize zarar gelmeyecek şekilde yapılır. Zarar görmüş kargolarınız için lütfen tutanak tutrurup , fotoğraflayınız.* KARGO ÜCRETİ Türkiye geneli 15 tl.dir.* 200 tl üzeri ücretsiz kargolama yapılır. Kapıda ödemelerde ayrıca 10 tl hizmet bedeli ilave edilir.

İADE DURUMU : Almış olduğunuz ürünlerde iade durumu mesafeli alışveriş kurallarına göre gerçekleşmektedir.Cerceveli.com sattığı her ürünün ve hizmetin arkasında olup garantili satış yapmaktadır. Sadece kişiye özel olan hizmet ve ürünlerde (kişiselleştirilmiş ürünler ve fotoğraf baskıları) iade durumu inceleme sonrasında karara bağlanır. Bu tür kişiye özel ürünlerde, eksik yada problem görülmediği taktirde kargo ve diğer masraflar alıcı tafafından karşılanır. problemli ürünlerde ise yenisi tekrarlanarak kargo edilir, kargo cerceveli.com' a aittir. Fakat sattığımız her üründe ve hazırladığımız her fotoğraf baskısında gerekli kontroller itinayla yapılmaktadır. Biz ürün gönderdiğimiz hemen her müşterimizden teşekkür mesajları almaktayız .

ÖDEME           : Ödeme seçenekleri KREDİ KARTI /KAPIDA ÖDEME /HAVALE olarak seçebilirsiniz. 

                      

IBAN              : TR410001002475920982765001 /       Ziraat Bankası  Yenibosna /    Yıldırım Beyazıt Şubesi

                                                                                               Erdinç Duman İletişim ve Satış Ticaret Ltd.Şti. 

               

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.