Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Cerceveli.com ürünlerinizi hiç hasar görmeyecek şekilde paketlemeye özen göstermektedir. Sonradan kargo sırasında oluşabilecek hasarlı durumlarda lütfen fotoğraflamayı unutmayınız. Unutmayınız ki sizlere gönderdiğimiz ürünlerimiz, birçok kontrol yapılarak paketlenmektedir. Cerceveli.com ürettiği ürünlerin arkasındadır, herhangi bir problemde çözümü için elinden geleni yapacaktır.  Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. 

Ürün İade Koşulları
Sitemimiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde öncelikle ilk yapılması gereken, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden  bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Sizinle diyalog sağlanıp ürünün iadesi sonucu çıktığında, bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Kişiye özel hazırlanmış ürünlerde  ve fotoğraf baskılarında  olabilecek hatalı baskı durumlarında, iade ürün alındıktan sonra 5 işgünü içinde gerekli inceleme yapılır , müşreti haklılığı tespitinde yenisi derhal  kargo edilir. Eğer baskılarda herhangi bir hata gözükmüyorsa müşteri bilgilendirilir ve basılmış ürün kargo edilir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Ürün iadelerinde , hatanın firmamızda olduğu tespit edildiğinde kargo ücrtetleri cerceveli.com'a aittir. Aksi durumlarda kargolam ücretleri müşteriye ait olacaktir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.